Instrukcja wykonywania zabiegu

KROK 1

Dodaj 2-5 ml TOP PLEX GOLD n°1 do nanoplastii,, w przypadku gdy włosy są mocno kręcone, bądź afro-nie dodawaj produktu TOP PLEX GOLD n°1

KROK 2

Nałóż produkt na suche włosy, umyte wcześniej samym szamponem bez odżywki, masek, olejków ani innych produktów, które mogły włosy dodatkowo obciążyć. Nakładając wyczesuj grzebieniem nadmiar produktu. Przetrzymaj produkt od 50 min do 2 godzin.

KROK 3

Spłucz około 70% produktu i wysusz włosy w 100%

KROK 4

Wyprostuj włosy, zabezpieczając pasmo po paśmie olejkiem Essential Oil Brazil

15/16 przeciągnięć– włosy wrażliwe, delikatne, bardzo cienkie (180°) –50 min trzymania 16/20 przeciągnięć– włosy proste napuszone (180°-190° włosy farbowane) (włosy dziewicze 190°-200°) trzymanie 1h

20/22- włosy średniogrube falowane (włosy farbowane 180°-190°) (włosy dziewicze 190°-210°)-trzymanie 1h 15

22/25 -włosy grube, mocno kręcone (włosy farbowane 190°) (włosy dziewicze 210°-220°)- trzymanie 1h 30

30-35- włosy afro (farbowane z refleksami 200°-210°) (dziewicze 230°) -trzymanie 2h

Jeśli włosy są u nasady falowane trzeba dodatkowo zrobić 12-15 przeciągnięć u nasady.

Jeśli włosy od nasady są mocno kręcone należy zrobić dodatkowo u nasady 15-18 przeciągnięć.

KROK 5

Na koniec umyj włosy dowolnym szamponem od Amazon Flowers i nałóż maskę neutralizująca Perfect Wash.

Jak dołączyć do klubu VIP?

Dołącz do strefy programu VIP i zyskaj dostęp do wszystkich produktów w cenach hurtowych!

Kto może dołączyć do programu VIP?

Osoba mająca ukończone szkolenie z produktów Amazon Flowers lub osoba, która ukończyła kurs z innej firmy w zakresie nanoplastii oraz zabiegów regenerujących.

W jaki sposób możesz uzyskać dostęp do panelu VIP?

Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie i załączysz swój certyfikat. Po zaakceptowaniu przez nas certyfikatu otrzymasz dostęp do panelu VIP.
ZAREJESTRUJ SIĘ

W jaki sposób mogę odbyć szkolenie z zakresu regeneracji włosów?

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju szkolenia: stacjonarne, indywidualne, salonowe i online- terminy szkoleń są dostępne tutaj.
Szkolenia kierowane są do osób zarówno zupełnie początkujących, które stawiają pierwsze kroki w dziedzinie treamentologii jak i dla profesjonalistów. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

Dlaczego szkolenie jest niezbędne, a produkty niedostępne dla każdego?

Nasze produkty są dostępne tylko i wyłącznie dla profesjonalistów, zabiegi regenerujące nie należą do prostych w wykonaniu, dlatego trzeba mieć wystarczającą wiedzę, aby móc je przeprowadzić i nie uszkodzić włosów. Wszystkiego możemy nauczyć Cię na naszych szkoleniach.

Dlaczego warto wybrać naszą markę?

Amazon Flowers to innowacyjne, wydajne i bezpieczne produkty. Marka powstała w Brazylii. Najwyższej jakości produkty, przetestowane i zatwierdzone przez rygorystyczne międzynarodowe instytuty kosmetyczne, zapewnią w Twoim salonie rentowność, konkurencyjność, jakość i zadowolenie klientów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment produktów wyspecjalizowanych do każdego rodzaju włosów. Wszystkie produkty Amazon Flowers są bez formaldehydu i nie są testowane na zwierzętach. Będąc klientem VIP, otrzymasz od nas wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BLOND LISS NANOPLASTIA 1000ML”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone.